FaQ

Co vlastně kluci dělají?

Czechtopless kluci se na Vaši akci zapíši profesionálním a zábavným přístupem. Zvláštní povinnosti budou záviset na typu události a požadavku zákazníka nebo společnosti.
Příklady toho, co je jejich náplní práce: poskytnout prvotřídní službu v servisu jídla a pítí; komunikovat s hosty; aktivně se podílet na hraní her; poskytují více zábavy, než byste si dokázali představit.

CO KLUCI NEDĚLAJÍ?

Hlavní služby, které nabízí Czechtopless , je servis nahoře bez a zábavu. Striptér může být extra služba, ale většina z Czechtopless jsou jen topless a jsou profesionální. Jsme tady abychom udělali vaši oslavu tím co chcete a vytvořili bezkonkurenční prostředí na které nezapomenete.

MŮŽU SI UDĚLAT FOTKU?

Samozřejmě, užijte si svůj čas s Czechtopless a taky proč si nevytvořit vzpomínky. Není to každý den, kdy je dostanete v takové podobě! Můžeme také zajistit, profesionálního fotografa na Vaši akci, aby zajistil, vaše nejlepší momenty krásným a nezapomenutelným způsobem.

KOLIK KLUCI STOJÍ?

Můžeme taky nastavit službu na míru. Využijte naši Objednávky a získejte představu o nákladech na konkrétní událost. Czechtopless budou s vámi spolupracovat a poskytnou vám bezkonkurenční cenu.

JAK DALEKO JSOU SCHOPNI PŘIJET?

Czechtopless jsou chlapci z Prahy, ale jsme schopni odjet i za hranice Prahy, avšak za poplatek z cestování.

KOLIK KLUKŮ SI MŮŽU OBJEDNAT?

Můžete si najmout co nejvíce Czechtopless chlapců jak uznáte za vhodné pro vaši akci. Zeptejte se jednoduše a my s vámi budeme spolupracovat na tom nejlepším řešením. Nabízíme dva chlapce na dvě hodiny minimálně pro každou událost.

KOLIK KLUKŮ SI MŮŽU OBJEDNAT?

DĚLÁTE I 18-CTÉ NAROZENINY SE SPOLEČNOSTI JINÝCH CHLAPCŮ?

Samozřejmě, rádi se účastníme na každé události a přineseme něco extra.

NEVÍM CO S NAČATÝM VEČEREM, MŮŽETE MI POMOC?

Ano, vše naplánujeme. Díky zkušenostem v oboru topless doporučíme místo konání a zajistíme seznam hostů.